Океан кави

Вивіска для кав’ярні. Розробка дизайну та виготовлення. Використання яскравих контрастів, мінімалістичного дизайну, унікальних шрифтів створило неповторний образ для кав’ярні «Океан кави».

Читати більше

Оформлення магазину дитячих товарів

Оформлення магазину дитячих товарів, унікальний дизайн та висока якість виготовлення елементів зовнішньої реклами: вивіски, оклеювання вікон та фасаду магазину, надали магазину своєрідність і нестандартність яка виділяє його на фоні сірої забудови міста і приваблює потенційних клієнтів до прилавку магазину.

Читати більше

Щодня

Магазин побутової хімії «Щодня», виготовлення зовнішньої реклами у вигляді світлового лайтбокса з аплікацією із кольорових плівок Oracal, та декоративного не світлового короба синього кольору. Також розробка дизайну та широкоформатної продукції для акції «5-безкоштовно».

Читати більше

зовнішня реклама для McFoxy

Виконання комплексу робіт по зовнішньому оформленню мережі фастфудів McFoxy! В комплекс входило: виготовлення об'ємної реклами у вигляді букв, лайтбоксів, друк та монтаж широкоформатної поліграфічної продукції, такої як наклейки на вікна, вказівники, оклеювання торгових площ. Читати більше

Life 3G

Виготовлення світлового лайтбоксу для брендового магазину life. У виготовленні використовувались такі матеріали як ПВХ, акріл, плотерна порізка з самоклеючої плівки серії 8500, світлові діоди. Ми проводили виготовлення та монтаж вивіски  

Читати більше

Шантан

Виготовлення способом широкоформатного друку баннера-вивіски для буфету Шантан. Розробка екслюзивного дизайну, який максимально передає спеціалізацію закладу. Досить габаритні розміри баннера не залишать не заміченим заклад який знаходиться в дуже людному місці.

Читати більше

Winetime

Зовнішня реклама для магазину екслюзивних вин Winetime, екслюзивність шрифтових рішень, та фігурний лайтбокс у вигляді вовка надали магазину унікальність та вишуканість.

Читати більше
<nav class="navigation pagination" role="navigation"> <h2 class="screen-reader-text">Навигация по записям</h2> <div class="nav-links"><span class='page-numbers current'>1</span> <a class='page-numbers' href='http://entermix.com.ua/portfolio_category/advertising/page/2/'>2</a> <a class="next page-numbers" href="http://entermix.com.ua/portfolio_category/advertising/page/2/">Далее</a></div> </nav>