Elena Morar каталог

Каталог весільної продукції Elena Morar, друк та пост поліграфічна обробка. Від наших спеціалістів потребувалася велика кваліфікація в кольоро передачі, підборі матеріалів, та високий рівень виготовлення поліграфічної продукції. Клієнт бажав передати на сторінках каталогу атмосферність, вишуканість, високу якість нової колекції весільних суконь. На сторінках велике буйство кольорів, вбрань та вишуканих матеріалів, що не залишать байдужим ні одного читача. І ні що […]

Читати більше

Creative Cosmetics

Розробка фірмового стилю для компанії яка займається дистрибюцією косметики на території України. Клієнт в логотипі бажав відобразити преміальність бренду, його міць, та силу. Силу та міць наші дизайнери показали у вигляді лева, косметичу продукцію відоображає корона з помад. Шрифт з засічками підкреслив елегантнісь і преміальність бренду.  Залишилися задоволеними співпрацею, як ми так і замовник, та наділі продовжуємо співпрацювати  у різних проектрах.  

Читати більше

Етикетка для жіночої колекції шкарпеток

Гал-Новатекс жіночі. Кардинальна зміна дизайну етикетки на жіночі шкарпетки. Ідея заключалась в тому, щоб підкреслити жіночність, красу, разом з тим етикетка повинна вписатись у різномаїття моделей жіночих шкарпеток.

Читати більше

Розробка та виготовлення етикеток для дитячої колекції шкарпеток

Гал-Новатекс дитячі. Клієнтом була поставлена задача — відійти від стандартів та класичних форм, підкреслюючи дитячу та підліткову тематику. Етикетка у формі дитячої ступні, а також яскраві відтінки, цілком відтворили бажання замовника.

Читати більше

NUB

Мінімалістичний дизайн, та використання гофрокартону підкреслює вишуканість та преміальність косметичної продукції. Наша компанія займалася розробкою концепції дизайну, та та здійснювала виготовлення картонної упаковки.

Читати більше

Wasabi

Картонна упаковка для харчової приправи Васабі. Приправа у вигляді натертого сухого кореня Васабі, що змішується з водою і отримуємо готову до вживання субстанцію.  Дизайнери компанії Entermix намагалися передати дух Японії та Японської кухні, а також виділити продукцію із різноманіття конкурентів.

Читати більше

Euro Light коробка

Картонна упаковка для світлодіодної лампочки Euro Light. Гра контрастів, та велика кількість інформації яка доносить до користувача привілегії вибору саме цієї продукції, цифри які точно вказують на скільки відсотків економія, скільки годин активності. Всі ці графічні елименти максимально підсилюють бажання до придбання саме цієї лампочки.

Читати більше
<nav class="navigation pagination" role="navigation"> <h2 class="screen-reader-text">Навигация по записям</h2> <div class="nav-links"><span class='page-numbers current'>1</span> <a class='page-numbers' href='http://entermix.com.ua/portfolio_category/polygraphy/page/2/'>2</a> <a class="next page-numbers" href="http://entermix.com.ua/portfolio_category/polygraphy/page/2/">Далее</a></div> </nav>